Taustakuvat
Värityskuvat

Ted Taustakuvat

Selaa 137+ Ted Taustakuvat lataa ilmaiseksi HD & 4K

Ted Taustakuvat, 137 kappaletta, kaikki ilmaisia. Valikoima kattaa sekä rauhallisia, minimalistisia että rohkeampia, korkeakontrastisia teoksia. Resoluutio on enintään 3600x2025, runsaasti HD:lle. Toimii hyvin televisiossa, projektorissa ja tietokoneessa. Ei kirjautumista, ei maksua, ei vesileimaa keskellä. Jos mikään täällä ei osu kohdalleen, sivun alaosan liittyvät kokoelmat ovat hyvä seuraava pysäkki.

Tee taustakuvia tekoälyllä.
Kehotteesta, sekunneissa.
›
Kokeile ilmaiseksi →
  • Punaiset TEDx-kirjaimet ja pyöreä matto tummalla lavalla. — Ted Taustakuvat
    Punaiset TEDx-kirjaimet ja pyöreä matto tummalla lavalla.
  • Mies puhuu TEDx Palo Alto -tapahtumassa punaisella matolla lavalla. — Ted Taustakuvat
    Mies puhuu TEDx Palo Alto -tapahtumassa punaisella matolla lavalla.
  • Punaiset TEDx-kirjaimet pimeällä lavalla hehkuva kangastausta. — Ted Taustakuvat
    Punaiset TEDx-kirjaimet pimeällä lavalla hehkuva kangastausta.
  • Kaksi pukuihin pukeutunutta miestä lehdistötapahtumassa, jonka takana on allekirjoitettu seinä. — Ted Taustakuvat
    Kaksi pukuihin pukeutunutta miestä lehdistötapahtumassa, jonka takana on allekirjoitettu seinä.
  • Oranssi TEDx-logo valkoisella taustalla — Ted Taustakuvat
    Oranssi TEDx-logo valkoisella taustalla
  • Nainen puhuu TEDx-lavalla kädet ojennettuina yleisöä kohti. — Ted Taustakuvat
    Nainen puhuu TEDx-lavalla kädet ojennettuina yleisöä kohti.
  • Kaiutin punaisella pyöreällä lavalla pimeässä teatterissa sinisellä valaistun yleisön kanssa. — Ted Taustakuvat
    Kaiutin punaisella pyöreällä lavalla pimeässä teatterissa sinisellä valaistun yleisön kanssa.
  • Mies puvussa puhuu tapahtumassa puupanelitaustalla — Ted Taustakuvat
    Mies puvussa puhuu tapahtumassa puupanelitaustalla
  • Punainen TEDx-logo mustalla taustalla — Ted Taustakuvat
    Punainen TEDx-logo mustalla taustalla
  • Nainen punaisessa mekossa esiintymässä TEDx StLouis Women -tapahtumassa. — Ted Taustakuvat
    Nainen punaisessa mekossa esiintymässä TEDx StLouis Women -tapahtumassa.
  • Mies, jolla on harmaa parta, pukeutuneena pukuun ja solmioon sisätilassa — Ted Taustakuvat
    Mies, jolla on harmaa parta, pukeutuneena pukuun ja solmioon sisätilassa
  • Mies puvussa elehtii TED-lavalla sinisten valojen alla. — Ted Taustakuvat
    Mies puvussa elehtii TED-lavalla sinisten valojen alla.
  • Nainen esiintyy TED-tapahtumassa punainen logo takanaan. — Ted Taustakuvat
    Nainen esiintyy TED-tapahtumassa punainen logo takanaan.
  • Muotokuva Donald Trumpista punaisessa MAGA-hatussa vieressä muotokuva Ted Cruzista puvussa. — Ted Taustakuvat
    Muotokuva Donald Trumpista punaisessa MAGA-hatussa vieressä muotokuva Ted Cruzista puvussa.
  • Senaattori Ted Cruz puhuu kongressin kuulemisessa pukeutuneena siniseen pukuun ja solmioon. — Ted Taustakuvat
    Senaattori Ted Cruz puhuu kongressin kuulemisessa pukeutuneena siniseen pukuun ja solmioon.
  • Mies ja puhuva nallekarhu nauravat sohvalla oluen ja noutoruoan kanssa. — Ted Taustakuvat
    Mies ja puhuva nallekarhu nauravat sohvalla oluen ja noutoruoan kanssa.
  • Teddykarhu sinisessä paidassa lepäämässä hämärässä huoneessa. — Ted Taustakuvat
    Teddykarhu sinisessä paidassa lepäämässä hämärässä huoneessa.
  • TEDx Sydney Legacy -tapahtumajuliste, jossa punainen X ja valkoinen teksti mustalla taustalla. — Ted Taustakuvat
    TEDx Sydney Legacy -tapahtumajuliste, jossa punainen X ja valkoinen teksti mustalla taustalla.
  • Mies puvussa puhuu lavalla käsillään elehtien — Ted Taustakuvat
    Mies puvussa puhuu lavalla käsillään elehtien
  • Mies kurkistaa jääkaappiin, jossa nalle seisoo ruokien joukossa. — Ted Taustakuvat
    Mies kurkistaa jääkaappiin, jossa nalle seisoo ruokien joukossa.
  • Mies istuu sohvalla pitää bongia puhuu animoidulle teddykarhulle. — Ted Taustakuvat
    Mies istuu sohvalla pitää bongia puhuu animoidulle teddykarhulle.
  • Nalle istuu työpöydällä kannettavan tietokoneen ja olutpullon kanssa. — Ted Taustakuvat
    Nalle istuu työpöydällä kannettavan tietokoneen ja olutpullon kanssa.
  • Kaksi ihmistä autossa puhuvan teddykarhun kanssa heidän välissään hymyillen. — Ted Taustakuvat
    Kaksi ihmistä autossa puhuvan teddykarhun kanssa heidän välissään hymyillen.
  • Teddykarhu smokissa hymyilee hääseremoniassa kirkossa — Ted Taustakuvat
    Teddykarhu smokissa hymyilee hääseremoniassa kirkossa
  • Ruskea teddykarhu seisomassa valkoisella heijastavalla lattialla vihreän tekstin alla. — Ted Taustakuvat
    Ruskea teddykarhu seisomassa valkoisella heijastavalla lattialla vihreän tekstin alla.
  • Mies ja animoitu karhu käyttävät pisuaareja julkisessa vessassa. — Ted Taustakuvat
    Mies ja animoitu karhu käyttävät pisuaareja julkisessa vessassa.
  • Nainen ja mies istuvat diner-kopissa, ja pöydällä on iso nalle. — Ted Taustakuvat
    Nainen ja mies istuvat diner-kopissa, ja pöydällä on iso nalle.
  • Teddykarhu juomassa olutta, kaksi pulloa lattialla. — Ted Taustakuvat
    Teddykarhu juomassa olutta, kaksi pulloa lattialla.
  • TEDx-lava punaisella logonäytöllä ja tyhjällä puhujakorokkeella violetin valon alla. — Ted Taustakuvat
    TEDx-lava punaisella logonäytöllä ja tyhjällä puhujakorokkeella violetin valon alla.
  • Ruskea nallekarhu makaa vatsallaan valkoista taustaa vasten. — Ted Taustakuvat
    Ruskea nallekarhu makaa vatsallaan valkoista taustaa vasten.
  • Ruskea nallekarhu pitää lasibongia, jossa vihreä legalize ted -teksti ja ted2-logo — Ted Taustakuvat
    Ruskea nallekarhu pitää lasibongia, jossa vihreä legalize ted -teksti ja ted2-logo
  • Lapsi nukkuu halaten teddykarhua sinisen peiton alla makuuhuoneessa — Ted Taustakuvat
    Lapsi nukkuu halaten teddykarhua sinisen peiton alla makuuhuoneessa
  • Puhuja esittää verotietoja TEDxGlasgow'ssa punaisella lavalla suuri näyttö takanaan. — Ted Taustakuvat
    Puhuja esittää verotietoja TEDxGlasgow'ssa punaisella lavalla suuri näyttö takanaan.
  • Pehmoinen teddykarhu harmaassa puvussa ja sinisessä solmiossa seisomassa kiviportailla kädet auki — Ted Taustakuvat
    Pehmoinen teddykarhu harmaassa puvussa ja sinisessä solmiossa seisomassa kiviportailla kädet auki
  • Nallekarhu vaahtokylvyssä pitäen puhelinta teal-laattaisessa kylpyhuoneessa. — Ted Taustakuvat
    Nallekarhu vaahtokylvyssä pitäen puhelinta teal-laattaisessa kylpyhuoneessa.
  • Mies maljaa animoidun teddykarhun kanssa, nainen katselee studiossa. — Ted Taustakuvat
    Mies maljaa animoidun teddykarhun kanssa, nainen katselee studiossa.
  • Ruskea teddykarhu pitää kylttiä, jossa lukee ted sinisellä taustalla. — Ted Taustakuvat
    Ruskea teddykarhu pitää kylttiä, jossa lukee ted sinisellä taustalla.
  • Mies ja puhuva teddykarhu kilistävät puistonpenkillä — Ted Taustakuvat
    Mies ja puhuva teddykarhu kilistävät puistonpenkillä
  • Mark Wahlberg ja animoitu karhu Ted ristivät molemmat kätensä ja näyttävät vakavilta. — Ted Taustakuvat
    Mark Wahlberg ja animoitu karhu Ted ristivät molemmat kätensä ja näyttävät vakavilta.
  • Pehmeä ruskea teddykarhu pitää valkoista kylttiä, jossa lukee ted2 vihreillä kirjaimilla. — Ted Taustakuvat
    Pehmeä ruskea teddykarhu pitää valkoista kylttiä, jossa lukee ted2 vihreillä kirjaimilla.
  • Ruskea teddykarhu tiedelaboratoriossa kryogeenisten säiliöiden kanssa. — Ted Taustakuvat
    Ruskea teddykarhu tiedelaboratoriossa kryogeenisten säiliöiden kanssa.
  • Teddykarhu pitää R-luokiteltua elokuvakylttiä vihreiden 'ted'-kirjainten takana kivipylväissä. — Ted Taustakuvat
    Teddykarhu pitää R-luokiteltua elokuvakylttiä vihreiden 'ted'-kirjainten takana kivipylväissä.
  • Ruskea teddykarhu pitää vihreää 'ted 2' -kylttiä. — Ted Taustakuvat
    Ruskea teddykarhu pitää vihreää 'ted 2' -kylttiä.
  • Mies ja puhuva teddykarhu istuvat sohvalla lasibongin kanssa — Ted Taustakuvat
    Mies ja puhuva teddykarhu istuvat sohvalla lasibongin kanssa
  • Mies sängyssä osoittaa ylös puhuvan teddykarhun vieressä, jolla on avoin suu. — Ted Taustakuvat
    Mies sängyssä osoittaa ylös puhuvan teddykarhun vieressä, jolla on avoin suu.
  • Nallekarhu housuissa takaa katsottuna valkoista taustaa vasten. — Ted Taustakuvat
    Nallekarhu housuissa takaa katsottuna valkoista taustaa vasten.
  • Morsian suutelee nallekarhua kirkkohäissä, hymyilevä pappi hänen takanaan. — Ted Taustakuvat
    Morsian suutelee nallekarhua kirkkohäissä, hymyilevä pappi hänen takanaan.
  • Hymyilevä lapsi kruunun kanssa koristeellisen ympyrän sisällä sinisellä taustalla. — Ted Taustakuvat
    Hymyilevä lapsi kruunun kanssa koristeellisen ympyrän sisällä sinisellä taustalla.
  • Vaalea nainen punaisessa esiliinassa hymyilee kassalla ruokakaupassa. — Ted Taustakuvat
    Vaalea nainen punaisessa esiliinassa hymyilee kassalla ruokakaupassa.
  • Vihreä ted-logo vaalealla taustalla pehmeällä varjolla — Ted Taustakuvat
    Vihreä ted-logo vaalealla taustalla pehmeällä varjolla
  • Kaksi miestä sinisissä Tick-asuissa nauraa sarjakuvakonventissa Tickin mainoskuvan vieressä. — Ted Taustakuvat
    Kaksi miestä sinisissä Tick-asuissa nauraa sarjakuvakonventissa Tickin mainoskuvan vieressä.
  • Ruskea teddykarhu, jolla on vakavat kasvot, istuu sisällä lähellä ikkunaa. — Ted Taustakuvat
    Ruskea teddykarhu, jolla on vakavat kasvot, istuu sisällä lähellä ikkunaa.
  • Mies hymyilee puhuvan nallekarhun vieressä puiston penkillä. — Ted Taustakuvat
    Mies hymyilee puhuvan nallekarhun vieressä puiston penkillä.
  • Teddykarhu puvussa ja solmiossa yllättyneellä ilmeellä. — Ted Taustakuvat
    Teddykarhu puvussa ja solmiossa yllättyneellä ilmeellä.
  • Hymyilevä teddykarhu heiluttaa auton sisältä päivällä. — Ted Taustakuvat
    Hymyilevä teddykarhu heiluttaa auton sisältä päivällä.
  • Nainen lukee kirjettä puhuvan nallekarhun vieressä sängyllä kultaisella sängynpäädyllä — Ted Taustakuvat
    Nainen lukee kirjettä puhuvan nallekarhun vieressä sängyllä kultaisella sängynpäädyllä
  • Kaksi sukeltajaa täydessä varustuksessa istuu sinisellä veneellä, taustalla kaupungin siluetti. — Ted Taustakuvat
    Kaksi sukeltajaa täydessä varustuksessa istuu sinisellä veneellä, taustalla kaupungin siluetti.
  • Mies ja teddykarhu juhlapuvussa juhlivat koristelluilla kiviportailla. — Ted Taustakuvat
    Mies ja teddykarhu juhlapuvussa juhlivat koristelluilla kiviportailla.
  • Mies ja nainen olohuoneessa, jossa on iso nallekarhu pitämässä popcornia sohvalla. — Ted Taustakuvat
    Mies ja nainen olohuoneessa, jossa on iso nallekarhu pitämässä popcornia sohvalla.
  • Mies ja animoitu teddykarhu maljaavat olutpulloilla. — Ted Taustakuvat
    Mies ja animoitu teddykarhu maljaavat olutpulloilla.
sivua 3

Näytetään 1–60 / 137 taustakuvaa

Usein kysytyt kysymykset

Kuinka paljon valinnanvaraa Ted Taustakuvat:ssa on?

Se tekee 137 Ted Taustakuvat. Ilmainen, ja täysikokoinen tiedosto on se ilmainen.

Ovatko nämä Ted Taustakuvat saatavilla useammassa kuin yhdessä koossa?

Voit mennä jopa 3600x2025 kokoon. HD näytöt eivät ylitä sen resoluutiota. Valitse sopiva koko ja ohita koon muuttaminen kokonaan.

Mitä näiden Ted Taustakuvat käyttäminen maksaa?

Ilmainen, kaikissa koissa. Saat täysiresoluutioisen tiedoston ilman brändäystä.

Mistä löydän lisää tällaisia Ted Taustakuvat?

Lähialueelta katso friends, peaceful, luxury, travel.

Toimivatko nämä Ted Taustakuvat korkealla näytöllä?

Sekä leveät että korkeat on huomioitu. Saat 55 maisemakuvaa ja 5 pystykuvaa. Sovita muoto näyttöön ja olet valmis.