Taustakuvat
Värityskuvat

Roy Orbison Taustakuvat

Selaa 105+ Roy Orbison Taustakuvat lataa ilmaiseksi HD & 4K

Tässä on 105 Roy Orbison Taustakuvat, päivitettynä uusilla hyväksytyillä töillä. Valitse yksi kaksoisnäyttöasetelmaan tai yhdelle kannettavan tietokoneen näytölle. Ilmaisia latauksia, täysi resoluutio, ei ehtoja. Uusia kappaleita lisätään niiden läpäistyä tarkastuksen, joten kannattaa palata.

Tee taustakuvia tekoälyllä.
Kehotteesta, sekunneissa.
Kokeile ilmaiseksi
  • Mies aurinkolaseissa soittaa sähkökitaraa orkesterin kanssa taustalla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies aurinkolaseissa soittaa sähkökitaraa orkesterin kanssa taustalla.
  • Kaksi miestä puvuissa ja laseissa, toinen pitää kitaraa studiomuotokuvassa. — Roy Orbison Taustakuvat
    Kaksi miestä puvuissa ja laseissa, toinen pitää kitaraa studiomuotokuvassa.
  • Musta cd-etiketti Roy Orbisonin 'Crying' -albumille valkoisella tekstillä ja itkevällä kasvonaamiolla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Musta cd-etiketti Roy Orbisonin 'Crying' -albumille valkoisella tekstillä ja itkevällä kasvonaamiolla.
  • Mies aurinkolaseissa pitämässä kitaraa mustavalkoisessa kuvassa. — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies aurinkolaseissa pitämässä kitaraa mustavalkoisessa kuvassa.
  • Laulaja-kitaristi harmaassa puvussa ja aurinkolaseissa esiintymässä lavalla punaisen kitaran kanssa. — Roy Orbison Taustakuvat
    Laulaja-kitaristi harmaassa puvussa ja aurinkolaseissa esiintymässä lavalla punaisen kitaran kanssa.
  • Laulaja aurinkolaseissa esiintyy lavalla mikrofonin kanssa — Roy Orbison Taustakuvat
    Laulaja aurinkolaseissa esiintyy lavalla mikrofonin kanssa
  • Roy Orbison aurinkolaseissa klassisessa musiikkialbumin kannessa. — Roy Orbison Taustakuvat
    Roy Orbison aurinkolaseissa klassisessa musiikkialbumin kannessa.
  • Muusikko soittaa kitaraa lavalla bändin ollessa hänen takanaan mustavalkoisena. — Roy Orbison Taustakuvat
    Muusikko soittaa kitaraa lavalla bändin ollessa hänen takanaan mustavalkoisena.
  • Mies aurinkolaseissa soittaa sähkökitaraa lavalla mustavalkoisena. — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies aurinkolaseissa soittaa sähkökitaraa lavalla mustavalkoisena.
  • Mies aurinkolaseissa pitää kitaraa ulkona — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies aurinkolaseissa pitää kitaraa ulkona
  • Roy Orbison mustassa puvussa ja aurinkolaseissa pitäen kitaraa sinisellä albumikannella. — Roy Orbison Taustakuvat
    Roy Orbison mustassa puvussa ja aurinkolaseissa pitäen kitaraa sinisellä albumikannella.
  • Marianne Faithfull hymyilee Royn aurinkolasien läpi vintage-mustavalkoisessa muotokuvassa. — Roy Orbison Taustakuvat
    Marianne Faithfull hymyilee Royn aurinkolasien läpi vintage-mustavalkoisessa muotokuvassa.
  • Mies aurinkolaseissa soittaa sähkökitaraa ja laulaa mikrofoniin lavalla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies aurinkolaseissa soittaa sähkökitaraa ja laulaa mikrofoniin lavalla.
  • Muusikko aurinkolaseissa pitää kitaran kaulaa esityksen aikana. — Roy Orbison Taustakuvat
    Muusikko aurinkolaseissa pitää kitaran kaulaa esityksen aikana.
  • Muusikko soittaa sähkökitaraa lavalla aurinkolaseilla ja valokeilalla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Muusikko soittaa sähkökitaraa lavalla aurinkolaseilla ja valokeilalla.
  • Muusikko hopeapuvussa ja aurinkolaseissa heiluttaa soittaessaan punaista kitaraa lavalla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Muusikko hopeapuvussa ja aurinkolaseissa heiluttaa soittaessaan punaista kitaraa lavalla.
  • Muusikko aurinkolaseissa ja nahkatakissa soittaa punaista sähkökitaraa lavalla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Muusikko aurinkolaseissa ja nahkatakissa soittaa punaista sähkökitaraa lavalla.
  • Laulaja aurinkolaseilla ja kitaralla esiintymässä lavalla ruudullisella taustalla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Laulaja aurinkolaseilla ja kitaralla esiintymässä lavalla ruudullisella taustalla.
  • Mies silmälaseineen laulaa mikrofoniin himmeästi valaistulla lavalla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies silmälaseineen laulaa mikrofoniin himmeästi valaistulla lavalla.
  • Kaksi miesmuusikkoa puvussa pitävät kitaraa tähtitaivaan alla kunnianosoitustaiteilijatekstillä. — Roy Orbison Taustakuvat
    Kaksi miesmuusikkoa puvussa pitävät kitaraa tähtitaivaan alla kunnianosoitustaiteilijatekstillä.
  • Muotokuvamaalaus Roy Orbisonista aurinkolaseilla ja allekirjoituksella. — Roy Orbison Taustakuvat
    Muotokuvamaalaus Roy Orbisonista aurinkolaseilla ja allekirjoituksella.
  • Muusikko soittaa sähkökitaraa lavalla sinisen valon alla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Muusikko soittaa sähkökitaraa lavalla sinisen valon alla.
  • Mies aurinkolaseissa soittaa sähkökitaraa studiossa — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies aurinkolaseissa soittaa sähkökitaraa studiossa
  • Mies aurinkolaseissa pitää kitaraa sinistä taustaa vasten. — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies aurinkolaseissa pitää kitaraa sinistä taustaa vasten.
  • Viisi miestä pitämässä sähkökitaroita seisomassa lasioven edessä. — Roy Orbison Taustakuvat
    Viisi miestä pitämässä sähkökitaroita seisomassa lasioven edessä.
  • Roy Orbison aurinkolaseissa hymyilee sinistä taivasta vasten pilvien kanssa. — Roy Orbison Taustakuvat
    Roy Orbison aurinkolaseissa hymyilee sinistä taivasta vasten pilvien kanssa.
  • Muusikko soittaa sähkökitaraa lavalla valonheittimien alla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Muusikko soittaa sähkökitaraa lavalla valonheittimien alla.
  • Mies puvussa ja aurinkolaseissa pitää sähkökitaraa vintage-huoneessa. — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies puvussa ja aurinkolaseissa pitää sähkökitaraa vintage-huoneessa.
  • Mies aurinkolaseissa soittaa sähkökitaraa ja laulaa mikrofoniin lavalla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies aurinkolaseissa soittaa sähkökitaraa ja laulaa mikrofoniin lavalla.
  • Mies aurinkolaseissa soittaa sähkökitaraa sisätiloissa — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies aurinkolaseissa soittaa sähkökitaraa sisätiloissa
  • Roy Orbisonin ja Everly Brothersin tribuuttikonserttijuliste artisteilla ja päivämäärätiedoilla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Roy Orbisonin ja Everly Brothersin tribuuttikonserttijuliste artisteilla ja päivämäärätiedoilla.
  • Muusikko soittaa sähkökitaraa lavalla aurinkolaseilla ja mustalla asulla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Muusikko soittaa sähkökitaraa lavalla aurinkolaseilla ja mustalla asulla.
  • Roy Orbison -hologrammi esiintyy kitaran ja orkesterin kanssa konserttijulisteessa. — Roy Orbison Taustakuvat
    Roy Orbison -hologrammi esiintyy kitaran ja orkesterin kanssa konserttijulisteessa.
  • Mies mustassa puvussa ja aurinkolaseissa soittaa punaista sähkökitaraa lavalla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies mustassa puvussa ja aurinkolaseissa soittaa punaista sähkökitaraa lavalla.
  • Kaksi hymyilevää miestä esiintymässä lavalla kitaran kanssa — Roy Orbison Taustakuvat
    Kaksi hymyilevää miestä esiintymässä lavalla kitaran kanssa
  • Mies aurinkolaseissa ja pipossa akvarellimuotokuvassa. — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies aurinkolaseissa ja pipossa akvarellimuotokuvassa.
  • Mies soittaa kitaraa vintage-äänitysstudiossa mikrofonin kanssa — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies soittaa kitaraa vintage-äänitysstudiossa mikrofonin kanssa
  • CD-levyn etiketti Roy Orbisonin albumille Monument kappalelistalla ja logolla. — Roy Orbison Taustakuvat
    CD-levyn etiketti Roy Orbisonin albumille Monument kappalelistalla ja logolla.
  • Roy Orlison pitää akustista kitaraa albumin nimitekstillä mustalla taustalla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Roy Orlison pitää akustista kitaraa albumin nimitekstillä mustalla taustalla.
  • Mies aurinkolaseissa soittaa sähkökitaraa lavalla abstraktin värikkään taustan edessä. — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies aurinkolaseissa soittaa sähkökitaraa lavalla abstraktin värikkään taustan edessä.
  • Laulaja aurinkolaseineen esiintyy mikrofonin kanssa lavavalaistuksessa. — Roy Orbison Taustakuvat
    Laulaja aurinkolaseineen esiintyy mikrofonin kanssa lavavalaistuksessa.
  • Mies puvussa ja aurinkolaseissa hymyilee itsevarmasti modernissa ympäristössä — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies puvussa ja aurinkolaseissa hymyilee itsevarmasti modernissa ympäristössä
  • Roy Orbison pitää kitaraa orkesterin kanssa takanaan albumin kannessa. — Roy Orbison Taustakuvat
    Roy Orbison pitää kitaraa orkesterin kanssa takanaan albumin kannessa.
  • Mies aurinkolaseissa ja puvussa pitää sähkökitaraa jalustalla studiossa — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies aurinkolaseissa ja puvussa pitää sähkökitaraa jalustalla studiossa
  • Laulaja aurinkolaseissa esiintyy nuottien ja hämmentyneen emoji-grafiikan kanssa. — Roy Orbison Taustakuvat
    Laulaja aurinkolaseissa esiintyy nuottien ja hämmentyneen emoji-grafiikan kanssa.
  • Ammattilaiskoripalloilija donkkaa pelin aikana yleisön taustalla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Ammattilaiskoripalloilija donkkaa pelin aikana yleisön taustalla.
  • Muotokuva komeasta miehestä, jolla on taaksepäin kammatut hiukset ja itsevarma katse. — Roy Orbison Taustakuvat
    Muotokuva komeasta miehestä, jolla on taaksepäin kammatut hiukset ja itsevarma katse.
  • Lähikuva muotokuva miehestä puvussa katsoen kameraan. — Roy Orbison Taustakuvat
    Lähikuva muotokuva miehestä puvussa katsoen kameraan.
  • Mies kaksirivisessä takissa ja solmiossa poseeraa studiomuotokuvassa. — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies kaksirivisessä takissa ja solmiossa poseeraa studiomuotokuvassa.
  • Mies puvussa ja solmiossa seisoo metalliverkkoaidan edessä. — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies puvussa ja solmiossa seisoo metalliverkkoaidan edessä.
  • Lähikuva muotokuva vakavasta vanhemmasta miehestä puvussa ja solmiossa. — Roy Orbison Taustakuvat
    Lähikuva muotokuva vakavasta vanhemmasta miehestä puvussa ja solmiossa.
  • Anime-hahmo hehkuvilla silmälaseilla ja tippuvalla naamiolla limenvihreällä taustalla — Roy Orbison Taustakuvat
    Anime-hahmo hehkuvilla silmälaseilla ja tippuvalla naamiolla limenvihreällä taustalla
  • Luurankohahmo mustassa raidallisessa puvussa hehkuvin valkoisin käsin poseeraa tummanharmaata taustaa vasten — Roy Orbison Taustakuvat
    Luurankohahmo mustassa raidallisessa puvussa hehkuvin valkoisin käsin poseeraa tummanharmaata taustaa vasten
  • Hymyilevä vanhempi mies ruskeassa mokkatakissa ja sinisessä paidassa sinistä taustaa vasten. — Roy Orbison Taustakuvat
    Hymyilevä vanhempi mies ruskeassa mokkatakissa ja sinisessä paidassa sinistä taustaa vasten.
  • Hehkuva valkoinen pääkallokasvohahmo, jolla on lepakkosiipikaulus ja ommeltu virnistys. — Roy Orbison Taustakuvat
    Hehkuva valkoinen pääkallokasvohahmo, jolla on lepakkosiipikaulus ja ommeltu virnistys.
  • Vakava mies sinisessä puvussa ja punaisessa solmiossa poseeraa muotokuvaa varten kaupunkitaustalla. — Roy Orbison Taustakuvat
    Vakava mies sinisessä puvussa ja punaisessa solmiossa poseeraa muotokuvaa varten kaupunkitaustalla.
  • Mies puvussa ja solmiossa hymyilee Amerikan lipun edessä. — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies puvussa ja solmiossa hymyilee Amerikan lipun edessä.
  • Mies fedorassa polttaa savuketta, savu pyörii hänen kasvojensa ympärillä. — Roy Orbison Taustakuvat
    Mies fedorassa polttaa savuketta, savu pyörii hänen kasvojensa ympärillä.
  • Lähikuva hymyilevästä vanhemmasta miehestä muodollisessa ympäristössä lämpimällä valaistuksella. — Roy Orbison Taustakuvat
    Lähikuva hymyilevästä vanhemmasta miehestä muodollisessa ympäristössä lämpimällä valaistuksella.
  • Hymyilevä mies puvussa ja solmiossa seisoo Amerikan lipun edessä. — Roy Orbison Taustakuvat
    Hymyilevä mies puvussa ja solmiossa seisoo Amerikan lipun edessä.
sivua 2

Näytetään 1–60 / 105 taustakuvaa

Usein kysytyt kysymykset

Onko nämä Roy Orbison Taustakuvat muotoiltu työpöydälle vai mobiilille?

Molempia, kuten käy ilmi. Jako on 41 maisemaa ja 19 muotokuvaa. Rajaus ei ole tarpeen kummassakaan tapauksessa.

Onko näissä Roy Orbison Taustakuvat vesileimoja?

Maksua ei vaadita. Rekisteröitymistä ei vaadita. Vesileimaa ei käytetä millään resoluutiolla.

Kuinka monta Roy Orbison Taustakuvat on ladattavissa?

Tällä hetkellä 105 Roy Orbison Taustakuvat. Säilytät kaiken, minkä lataat, ilmaiseksi.

Mikä muu kattaa saman aiheen kuin Roy Orbison Taustakuvat?

Läheisiä kokoelmia ovat the shining, live, singer, portrait. Mikään niistä ei toista tällä sivulla olevia.