Taustakuvat
Värityskuvat

Pastelli Kesä Taustakuvat

Selaa 165+ Pastelli Kesä Taustakuvat lataa ilmaiseksi HD & 4K

Valitse 165 Pastelli Kesä Taustakuvat joukosta. Löydät sekä täyteläisiä sommitelmia että rauhallisempia, tyhjempiä kehyksiä. Ne toimivat yhtä hyvin työpöydän kuvakkeiden takana ja puhelimen aloitusnäytöllä. Ei tiliä, ei maksua, ei brändäystä nurkassa. Jatka vierittämistä — kokoelma ulottuu pidemmälle kuin ensimmäinen ruutu.

Tee taustakuvia tekoälyllä.
Kehotteesta, sekunneissa.
›
Kokeile ilmaiseksi →
  • Vaaleanpunainen ranta ja meri auringonlaskussa, kaukana surffaajia. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Vaaleanpunainen ranta ja meri auringonlaskussa, kaukana surffaajia.
  • Akvarellikuvio trooppisista hedelmistä vaaleanpunaisella taustalla värikkäine roiskeineen. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Akvarellikuvio trooppisista hedelmistä vaaleanpunaisella taustalla värikkäine roiskeineen.
  • Kaksi lintua kirsikankukkaoksalla, jossa on vaaleanpunaisia kukkia ja vihreitä lehtiä. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Kaksi lintua kirsikankukkaoksalla, jossa on vaaleanpunaisia kukkia ja vihreitä lehtiä.
  • Valkoisia kukkia ja vihreitä lehtiä aseteltuna mintunvihreälle taustalle. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Valkoisia kukkia ja vihreitä lehtiä aseteltuna mintunvihreälle taustalle.
  • Värikkäät ruoan muotoiset uima-altaan kellukkeet kelluvat kirkkaassa sinisessä vedessä. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Värikkäät ruoan muotoiset uima-altaan kellukkeet kelluvat kirkkaassa sinisessä vedessä.
  • Pehmeä pastellitaivasgradientti laventelista persikaksi kultaiseksi keltaiseksi horisontissa — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Pehmeä pastellitaivasgradientti laventelista persikaksi kultaiseksi keltaiseksi horisontissa
  • Pastellinpunaiset, valkoiset ja laventelinväriset kukat ja terälehdet aseteltu valkoiselle marmorille. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Pastellinpunaiset, valkoiset ja laventelinväriset kukat ja terälehdet aseteltu valkoiselle marmorille.
  • Yksinäinen palmu pehmeää mintunvihreää taivasta vasten — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Yksinäinen palmu pehmeää mintunvihreää taivasta vasten
  • Linnut lentävät vaaleanpunaista ja violettia auringonlaskutaivasta vasten. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Linnut lentävät vaaleanpunaista ja violettia auringonlaskutaivasta vasten.
  • Abstrakti fluiditaide, jossa pyörteistä sinistä, vaaleanpunaista ja valkoista maalia ja upotettuja kuplia — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Abstrakti fluiditaide, jossa pyörteistä sinistä, vaaleanpunaista ja valkoista maalia ja upotettuja kuplia
  • Värikäs kukkakollaasi, jossa perhosia, leppäkerttuja ja erilaisia kukkia pastellisävyissä. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Värikäs kukkakollaasi, jossa perhosia, leppäkerttuja ja erilaisia kukkia pastellisävyissä.
  • Vaaleanpunaiset geometriset rakennukset portailla sinisen taivaan alla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Vaaleanpunaiset geometriset rakennukset portailla sinisen taivaan alla
  • Pehmeä pastelliliukuväri vaaleanpunaisilla, sinisillä ja keltaisilla sävyillä ja diagonaalitekstuurilla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Pehmeä pastelliliukuväri vaaleanpunaisilla, sinisillä ja keltaisilla sävyillä ja diagonaalitekstuurilla
  • Toistuva kuori- ja timanttikuvio vaaleansinisellä valkoisella. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Toistuva kuori- ja timanttikuvio vaaleansinisellä valkoisella.
  • Keinuva karuselliajelu sinisillä ja keltaisilla istuimilla kirkkaan sinistä taivasta vasten. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Keinuva karuselliajelu sinisillä ja keltaisilla istuimilla kirkkaan sinistä taivasta vasten.
  • Siluettimaiset puut katsovat sumuista järveä hämärässä violetin ja sinisen taivaan alla. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Siluettimaiset puut katsovat sumuista järveä hämärässä violetin ja sinisen taivaan alla.
  • Vaaleanpunainen ja sininen taivas heijastuu tyyneen veteen lintujen lentäessä horisontin yli. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Vaaleanpunainen ja sininen taivas heijastuu tyyneen veteen lintujen lentäessä horisontin yli.
  • Pastellin vaaleanpunaiset ja siniset pilvet leijumassa tyynellä taivaalla. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Pastellin vaaleanpunaiset ja siniset pilvet leijumassa tyynellä taivaalla.
  • Ananas hiekkarannalla kirkkaan veden vieressä. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Ananas hiekkarannalla kirkkaan veden vieressä.
  • Linnut lentävät matalalla tyynen vaaleanpunaisen veden yllä pastellitaivaan alla, jossa on pehmeitä pilviä — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Linnut lentävät matalalla tyynen vaaleanpunaisen veden yllä pastellitaivaan alla, jossa on pehmeitä pilviä
  • Hello summer -teksti valkoisella kursiivilla värikkäällä bokeh-taustalla. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Hello summer -teksti valkoisella kursiivilla värikkäällä bokeh-taustalla.
  • Valkoisia kukkia ja perhosia pehmeässä vaaleanpunaisessa ja vihreässä akvarellipuutarhakohtauksessa. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Valkoisia kukkia ja perhosia pehmeässä vaaleanpunaisessa ja vihreässä akvarellipuutarhakohtauksessa.
  • Taustakuva vaaleanpunaisilla kukilla vihreillä lehdillä ja keltaisilla yksityiskohdilla vaalealla taustalla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Taustakuva vaaleanpunaisilla kukilla vihreillä lehdillä ja keltaisilla yksityiskohdilla vaalealla taustalla
  • Värikkäät kukkien terälehdet aseteltu ympyrään valkoisella marmorilla. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Värikkäät kukkien terälehdet aseteltu ympyrään valkoisella marmorilla.
  • Trooppiset lehdet ja perhonen vaaleanpunaisella vesiväritaustalla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Trooppiset lehdet ja perhonen vaaleanpunaisella vesiväritaustalla
  • Ananas aurinkolaseilla auringonlaskua vasten meren yllä. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Ananas aurinkolaseilla auringonlaskua vasten meren yllä.
  • Pastellin väriset violetit ja vaaleanpunaiset pilvet leijuvat tyynellä iltataivaalla. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Pastellin väriset violetit ja vaaleanpunaiset pilvet leijuvat tyynellä iltataivaalla.
  • Laventelin pioneja ja eukalyptuksen oksia aseteltu vaaleanpunaiselle taustalle. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Laventelin pioneja ja eukalyptuksen oksia aseteltu vaaleanpunaiselle taustalle.
  • Lähikuva värikkäistä kuorrutetuista donitseista strösseleillä vaaleanpunaisella pinnalla. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Lähikuva värikkäistä kuorrutetuista donitseista strösseleillä vaaleanpunaisella pinnalla.
  • Kolme sinistä hengenpelastustornia vaaleanpunaisella hiekkarannalla kirkkaan taivaan alla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Kolme sinistä hengenpelastustornia vaaleanpunaisella hiekkarannalla kirkkaan taivaan alla
  • Abstrakti pastellitaideteos, jossa on sekoitettuja vaaleanpunaisia, keltaisia ja sinisiä siveltimen vetoja — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Abstrakti pastellitaideteos, jossa on sekoitettuja vaaleanpunaisia, keltaisia ja sinisiä siveltimen vetoja
  • Ryhmä vaaleanpunaisia sydänilmapalloja leijumassa kirkkaansinisellä taivaalla. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Ryhmä vaaleanpunaisia sydänilmapalloja leijumassa kirkkaansinisellä taivaalla.
  • Värikäs kesäherkkukuvio valkoisella taustalla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Värikäs kesäherkkukuvio valkoisella taustalla
  • Palmupuut siluetteina punaista aurinkoa ja mintunvihreää taivasta vasten. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Palmupuut siluetteina punaista aurinkoa ja mintunvihreää taivasta vasten.
  • Pastellin vaaleanpunaiset ja siniset meren aallot huuhtovat vaaleanpunaista hiekkarantaa. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Pastellin vaaleanpunaiset ja siniset meren aallot huuhtovat vaaleanpunaista hiekkarantaa.
  • Värikäs auringonlasku rannalla, jossa pitkä laituri ulottuu mereen. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Värikäs auringonlasku rannalla, jossa pitkä laituri ulottuu mereen.
  • Rauhallinen turkoosi valtameri valkoisella kirjoituksella, joka lukee suolaa ilmassa hiekkaa hiuksissani. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Rauhallinen turkoosi valtameri valkoisella kirjoituksella, joka lukee suolaa ilmassa hiekkaa hiuksissani.
  • Trooppinen vesivärimalli, jossa vaaleanpunaisia kukkia ja palmunlehtiä sanan Aloha ympärillä. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Trooppinen vesivärimalli, jossa vaaleanpunaisia kukkia ja palmunlehtiä sanan Aloha ympärillä.
  • Neonpalmut pinkissä, syaanissa ja keltaisessa gradienttitaustalla tekstin kanssa. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Neonpalmut pinkissä, syaanissa ja keltaisessa gradienttitaustalla tekstin kanssa.
  • Värikkäitä karkkiteemaisia rakennuksia raidallisilla markiiseilla kirkkaan taivaan alla. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Värikkäitä karkkiteemaisia rakennuksia raidallisilla markiiseilla kirkkaan taivaan alla.
  • Kesäkuvitus kukilla, sitruunaviipaleilla, vesimelonilla, leijalla ja tuuliviirillä. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Kesäkuvitus kukilla, sitruunaviipaleilla, vesimelonilla, leijalla ja tuuliviirillä.
  • Yksityiskohtainen kampasimpukka, jossa on ruskeita ja valkoisia kuvioita, jotka hehkuvat pehmeästi beigeä taustaa vasten. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Yksityiskohtainen kampasimpukka, jossa on ruskeita ja valkoisia kuvioita, jotka hehkuvat pehmeästi beigeä taustaa vasten.
  • Värikäs trooppinen kollaasi, jossa palmuja, kirahveja ja rantakohtauksia. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Värikäs trooppinen kollaasi, jossa palmuja, kirahveja ja rantakohtauksia.
  • Sana JULY koristeltu värikkäillä kukilla vihreällä taustalla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Sana JULY koristeltu värikkäillä kukilla vihreällä taustalla
  • Heinäkuu 2022 kalenteri, jossa itsenäisyyspäivä ja 30. päivä korostettu punaisella ja sinisellä — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Heinäkuu 2022 kalenteri, jossa itsenäisyyspäivä ja 30. päivä korostettu punaisella ja sinisellä
  • Heinäkuun kalenteri rannalla, jossa on turkooseja aaltoja ja valkoista hiekkaa — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Heinäkuun kalenteri rannalla, jossa on turkooseja aaltoja ja valkoista hiekkaa
  • Heinäkuun kalenteri mansikoilla, mustikoilla ja lehdillä sinisellä taustalla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Heinäkuun kalenteri mansikoilla, mustikoilla ja lehdillä sinisellä taustalla
  • Vaaleansininen tausta, jossa teksti 'hey there JULY' ja kesäaiheisia kuvakkeita kuten vesimeloni ja jäätelöpuikot. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Vaaleansininen tausta, jossa teksti 'hey there JULY' ja kesäaiheisia kuvakkeita kuten vesimeloni ja jäätelöpuikot.
  • Heinäkuun kalenteri näytetty rannalla, jossa on meren aaltoja ja hiekkaa — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Heinäkuun kalenteri näytetty rannalla, jossa on meren aaltoja ja hiekkaa
  • Valkoinen hibiskus kukkii turkoosissa vedessä ja 'Hello July' -teksti koristeellisessa kehyksessä. — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Valkoinen hibiskus kukkii turkoosissa vedessä ja 'Hello July' -teksti koristeellisessa kehyksessä.
  • Heinäkuun kalenteri, jossa on vaaleanpunainen ja sininen marmoroitu abstrakti kuvio valkoisella taustalla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Heinäkuun kalenteri, jossa on vaaleanpunainen ja sininen marmoroitu abstrakti kuvio valkoisella taustalla
  • Heinäkuun kalenteri hedelmäkuvituksilla pastelliväreissä teksturoidulla taustalla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Heinäkuun kalenteri hedelmäkuvituksilla pastelliväreissä teksturoidulla taustalla
  • Heinäkuun kalenteri päivänkakkaroilla sinisellä taustalla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Heinäkuun kalenteri päivänkakkaroilla sinisellä taustalla
  • JULY-teksti sinisenä punaisilla pyörteillä ja tähdillä valkoisella taustalla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    JULY-teksti sinisenä punaisilla pyörteillä ja tähdillä valkoisella taustalla
  • Heinäkuun kalenteri koristeellisilla pyörteillä pastellilaventelissa, keltaisessa ja tealissa valkoisella taustalla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Heinäkuun kalenteri koristeellisilla pyörteillä pastellilaventelissa, keltaisessa ja tealissa valkoisella taustalla
  • Heinäkuun kalenteri, jossa sitruunakuvituksia ja jääpaloja teksturoidulla valkoisella taustalla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Heinäkuun kalenteri, jossa sitruunakuvituksia ja jääpaloja teksturoidulla valkoisella taustalla
  • Heinäkuun kalenteri rannalla turkoosilla vedellä ja punaisilla sinisillä varjoilla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Heinäkuun kalenteri rannalla turkoosilla vedellä ja punaisilla sinisillä varjoilla
  • Heinäkuu kalenteri akvarelli vaaleanpunaiset ruusut mansikat ja vihreät lehdet valkoisella taustalla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Heinäkuu kalenteri akvarelli vaaleanpunaiset ruusut mansikat ja vihreät lehdet valkoisella taustalla
  • Heinäkuun kalenteri tyynen valtameren auringonlaskussa vaaleanpunaisin, violettein ja sinisin sävyin ja kaukaisine vuorineen — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Heinäkuun kalenteri tyynen valtameren auringonlaskussa vaaleanpunaisin, violettein ja sinisin sävyin ja kaukaisine vuorineen
  • Heinäkuun kalenteri valkoisessa ympyrässä vaaleanpunaisella vesiväritaustalla — Pastelli Kesä Taustakuvat
    Heinäkuun kalenteri valkoisessa ympyrässä vaaleanpunaisella vesiväritaustalla
sivua 3

Näytetään 1–60 / 165 taustakuvaa

Usein kysytyt kysymykset

Kuinka monta Pastelli Kesä Taustakuvat:ia teillä on?

Meillä on tällä hetkellä 165 Pastelli Kesä Taustakuvat. Se kasvaa tasaisesti eikä suurissa erissä. Jokainen on ilmainen, eikä tiliä tarvita.

Mitä minun pitäisi selata Pastelli Kesä Taustakuvat jälkeen?

Lähikokoelmat: beach, ocean, colorful, peaceful. Jokainen pitää oman listansa.

Voinko käyttää näitä Pastelli Kesä Taustakuvat sekä puhelimessa että tietokoneella?

Sekä leveät että korkeat on huomioitu. Maisemakuvia on 25, pystykuvia 35. Sovita muoto näyttöön ja olet valmis.

Mitä näiden Pastelli Kesä Taustakuvat käyttäminen maksaa?

Ilmainen, myös suurin versio. Rekisteröitymistä ei vaadita. Kuvaan ei ole poltettu brändäystä.