- Shri Krishna Taustakuvat
- Radha Krishna Taustakuvat
- Krishna Taustakuvat
- Kaunis Krishna Taustakuvat
- Pieni Krishna Taustakuvat
- Bal Krishna Taustakuvat
- Swaminarayan Taustakuvat
- Sarjakuvakrishna Taustakuvat
- Lord Vishnu Taustakuvat
- Krishna HD Taustakuvat
- Shiva Taustakuvat
- Vijay Sethupathi HD Taustakuvat
- Durga Devi Taustakuvat
- Master Vijay Taustakuvat
- Shraddha Kapoor Taustakuvat
- Maa Durga Taustakuvat
- Shankar Bhagwan Taustakuvat
- Arjun Kapoor Taustakuvat
- Vijay Uusi Taustakuvat
- Lord Shiva HD Taustakuvat
- Dali Taustakuvat
Mahabharat Krishna Taustakuvat | Sivu 16
Selaa 1,472+ Mahabharat Krishna Taustakuvat lataa ilmaiseksi HD & 4K
Valitse 1,472 Mahabharat Krishna Taustakuvat joukosta. Sopii työkoneelle yhtä hyvin kuin henkilökohtaiselle. Ota niin monta kuin haluat; mikään niistä ei maksa mitään.
-
Kaksi tanssijaa värikkäissä asuissa hyppäävät kaupungin yllä eloisan, pyörivän taivaan alla. -
Krishna ja Radha koristeellisissa perinteisissä vaatteissa riikinkukon lähellä. -
Kaksi koristeltua hindujumaluutta istuu kukkaistasolla punaisen kankaan takanaan. -
Mies aurinkolaseissa ja puvussa aseistettujen hahmojen kanssa kaupunkitaustalla. -
Kolme vihreää lehteä, joissa on hindulaisia uskonnollisia symboleja ja jumaluuksien siluetteja teksturoidulla maalla. -
Pari perinteisissä intialaisissa puvuissa katsoo rakastavasti hehkuvan riikinkukon sulan alla. -
Vauva Krishna istuu rummun vieressä, kun kaksi jumalatarta rukoilee hehkuvassa metsässä. -
Jumalallinen hahmo soittaa huilua joen rannalla sinisellä iholla ja kultaisella kruunulla -
Radha ja Krishna perinteisissä asuissa virtaavalla hiuksella ja koruilla mustaa taustaa vasten. -
Hindulainen jumaluus perinteisiin vaatteisiin pukeutuneiden palvojien ympäröimänä, jotka rukoilevat ja antavat lahjoja. -
Patsas Radhasta ja lapsi Krishnasta juhlimassa Janmashtamia juhlallisilla koristeilla. -
Siluetti jumalallisesta hahmosta, joka soittaa huilua, ja takaa säteilevä valo. -
-
Mies aurinkolaseilla ja nappikuulokkeilla seisomassa ulkona seinän lähellä. -
Jumalallinen lapsi kultaisilla koruilla ja tyynellä ilmeellä. -
Värikäs kuvitettu hindulainen jumalalapsi koruilla ja lipulla siunaa katsojia. -
Jumalalliset hahmot soittavat huiluja kukkien paratiisissa leijuvien terälehtien kanssa. -
Guru Ravidas Ji meditoi sädekehän kanssa pyhän tunnuksen vierellä auringonlaskun taivaan alla. -
Jumalallinen sininen hahmo voittaa punakaapuisen soturin kuninkaallisessa salissa katsojien edessä. -
Krishna ja Radha -hahmo perinteisissä värikkäissä vaatteissa, Krishna soittaa huilua. -
Neonsininen ääriviiva naisesta, joka soittaa huilua pimeässä -
Herra Krishna soittaa huilua koristeellisilla koruilla ja riikinkukon sulkakruunulla. -
Krishna ja Radha jumalallisessa kuvituksessa kultakorujen ja riikinkukkokruunun kanssa. -
Kaksi soturia muinaisissa haarniskoissa kohtaavat taistelukentällä, kaupunki heidän takanaan. -
Pari perinteisissä intialaisissa asuissa pitäen huilua keltaisten lehtien ja kuunvalon alla. -
-
Sininen ihoinen lapsi riikinkukon sulkakruunulla pitää saviruukkua puutarhassa -
Jumalallinen pari koristeellisissa asuissa jakaa hellän hetken rehevän vehreyden keskellä. -
Pari perinteisissä intialaisissa asuissa kukkaisessa keinussa puun alla. -
Hindi-tekstigrafiikka sarjakuvahahmolla tummansinisellä taustalla. -
Mies paidassa ja rannekorussa katsoo mietteliäänä kultaisessa valaistuksessa. -
Kaksi koristeltua hindujumalaa kukkien ja kirkkaiden kankaiden koristamana keltaista kukkataustaa vasten. -
Kaksi tyyliteltyä kasvoa, toinen soittaa huilua kukkien ympäröimänä sinivihreän taivaan alla -
Sininen jumaluus soittaa huilua lehmän ja riikinkukon kanssa vihreässä laaksossa. -
Kaksi koristeltua hindujumaluutta vaaleanpunaisissa asuissa punaisten ja valkoisten kukkien ympäröimänä. -
Jumalallisia hahmoja keinussa kukkapuutarhassa joen vieressä joutsenten kanssa. -
Krishna ja Radha perinteisissä asuissa syleilemässä mytologisessa kohtauksessa. -
Sai Baba oransseissa kaavuissa kukkaseppeleillä ja hehkuvalla sädekehällä, käsi kohotettuna näyttäen Om-symbolia. -
-
Muotokuva parrakkaasta miehestä perinteisessä asussa punaisella turbaanilla ja kultakoruilla. -
Mies soittaa huilua, nainen halaa häntä perinteisessä intialaisessa asussa kultaista lehvistöä vasten. -
Elävä oranssi tausta, jossa sinikasvoinen jumaluus hindinkielisen tekstin ja kukkakuvioiden ympäröimänä. -
Siniihoinen jumaluus Krishna soittaa huilua riikinkukon sulkakruunulla kultaisia pyörteitä vasten. -
Hindulaiset jumaluudet Krishna ja Radha koristeellisissa asuissa koruilla ja kukkakuvioilla. -
Jumalallinen pari perinteisissä asuissa jakaa intiimin hetken huilun ja korujen kanssa. -
Pari punaisissa ja valkoisissa vaatteissa syleilemässä intiimisti kultaista teksturoitua taustaa vasten. -
Jumalallinen pari huiluineen ja riikinkukkoineen elävässä taidemaailmassa. -
Mies tummilla hiuksilla ja aurinkolaseilla elokuvajulisteessa 'Master'. -
Kolme koristeltua roikkuvaa ruukkua riikinkukon höyhenillä ja huilulla Janmashtami-juhlaan. -
Mies viiksillä ja huivilla seisomassa metsässä kultaisessa valossa. -
Patsas mustaihoisesta jumaluudesta soittamassa huilua koristeltuna kukilla ja koruilla. -
-
Kaksi jumalallista hahmoa koristeellisissa koruissa jakaa hellän hetken lähellä temppeliä. -
Värikäs digitaalinen taideteos naisesta, jolla on riikinkukkoja ja kukkia. -
Kultainen jumaluus istuu valtaistuimella koristellussa temppelissä palvojien ja kaatuneiden hahmojen kanssa. -
Krishna ja Radha romanttisessa järvimaisemassa kukkivien puiden ja sinisen taivaan kanssa. -
Siniihoinen jumaluus kultaisella kruunulla ja koruilla, hehkuvat kädet ja värikkäät vaatteet -
Siniihoinen jumaluus istuu vaaleanpunaisella lootuksella kultainen kruunu ja korut yllään -
Jumalallinen hahmo siunaa soturia kultaisissa vaunuissa pyhän hetken aikana. -
Pari juhlapuvussa tanssii intiimisti lavalla punaisten pukujen takanaan. -
Hindulainen jumaluus, jolla on useita päitä ja käärme kruunu, sotureiden ja vaunujen yläpuolella tulisen punaisella taivaalla. -
Krishna ja Radha jumalallisessa syleilyssä ympäröitynä hehkuvilla kosmisilla pyörteillä ja koristeellisilla kuvioilla. -
Krishna soittaa huilua värikkäissä jumalallisissa vaatteissa kosmisia pyörteitä vasten. -
Kaksi tyyliteltyä kasvoa, toinen soittaa huilua, kukkien ympäröimänä sinivihreän taivaan alla. - Seuraava sivu
Näytetään 901–960 / 1,472 taustakuvaa
Liittyvät Mahabharat Krishna Taustakuvat
Lisää Mahabharat Krishna Taustakuvat
-
Bhagavad Gita Taustakuvat
-
Soturi Taustakuvat
-
Avatar Taustakuvat
-
Mahatma Gandhi Taustakuvat
-
Voitto Taustakuvat
-
Henkisyys Taustakuvat
-
Herra Shiva Taustakuvat
-
Anime Taustakuvat
-
Sarjakuva Taustakuvat
-
Animated Taustakuvat
-
Sota Taustakuvat
-
Krishna Taustakuvat
-
Cute Krishna Taustakuvat
-
Painting Taustakuvat
-
Intialaiset Jumalat Taustakuvat
-
Hindu Jumala Krishna Taustakuvat
Usein kysytyt kysymykset
Onko näistä Mahabharat Krishna Taustakuvat olemassa mobiiliversiota?
Ei kumpaakaan yksinomaan. 18 kuvista on muotokuvia; loput 42 ovat maisemia. Ota yksi kumpaakin, jos käytät molempia.
Mitä minun pitäisi selata Mahabharat Krishna Taustakuvat jälkeen?
Katso wheel, epic, india, music. Jokaisella on oma valikoimansa.
Maksavatko nämä Mahabharat Krishna Taustakuvat mitään?
Maksua ei vaadita. Ei vesileimaa, ei heikennettyä laatua ansana.
Mitä tämä Mahabharat Krishna Taustakuvat-kokoelma sisältää?
Meillä on tällä hetkellä 1,472 Mahabharat Krishna Taustakuvat. Avustukset tarkistetaan ja lisätään sitä mukaa kun ne saapuvat. Jokainen on ilmainen, eikä tiliä tarvita.