Taustakuvat
Värityskuvat

Vihreä Ja Kulta Taustakuvat

Selaa 137+ Vihreä Ja Kulta Taustakuvat lataa ilmaiseksi HD & 4K

Juuri nyt on 137 Vihreä Ja Kulta Taustakuvat, joista valita. Oli se sitten työmonitori tai henkilökohtainen puhelin, on olemassa sopiva koko. Ota niin monta kuin haluat; mikään niistä ei maksa mitään.

Tee taustakuvia tekoälyllä.
Kehotteesta, sekunneissa.
Kokeile ilmaiseksi
  • Tummanvihreä tapetti, jossa kultaiset kukka- ja perhoskulma-aksentit. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Tummanvihreä tapetti, jossa kultaiset kukka- ja perhoskulma-aksentit.
  • Tummanvihreä geometrinen tapetti, jossa kultaisia viiva-aksentteja ja toistuvia timanttimuotoja. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Tummanvihreä geometrinen tapetti, jossa kultaisia viiva-aksentteja ja toistuvia timanttimuotoja.
  • Dynaamiset smaragdinvihreän ja kultaisen nesteen kierteet virtaavat abstraktissa digitaalisessa taideteoksessa. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Dynaamiset smaragdinvihreän ja kultaisen nesteen kierteet virtaavat abstraktissa digitaalisessa taideteoksessa.
  • Ylellinen smaragdinvihreä silkki kultafiligraanilla ja kukkaisemblemillä. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Ylellinen smaragdinvihreä silkki kultafiligraanilla ja kukkaisemblemillä.
  • Abstrakti geometrinen kuvio kultaisista viivoista tummanvihreällä taustalla — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Abstrakti geometrinen kuvio kultaisista viivoista tummanvihreällä taustalla
  • Sinivihreä taustakuva kultaisella lehtireunuksella ja keskikehyksellä. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Sinivihreä taustakuva kultaisella lehtireunuksella ja keskikehyksellä.
  • Abstrakti geometrinen kuvio vihreistä ja kultaisista kolmioista ja viivoista. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Abstrakti geometrinen kuvio vihreistä ja kultaisista kolmioista ja viivoista.
  • Abstraktit teal- ja kultaiset nestepyörteet virtaavat ylellisessä kuviossa. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Abstraktit teal- ja kultaiset nestepyörteet virtaavat ylellisessä kuviossa.
  • Leijuvia kultaisia glitterhiukkasia teal-liukuväritaustalla. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Leijuvia kultaisia glitterhiukkasia teal-liukuväritaustalla.
  • Abstrakti geometrinen kuvio kulta- ja sinivihreillä hehkuvilla viivoilla tummalla taustalla. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Abstrakti geometrinen kuvio kulta- ja sinivihreillä hehkuvilla viivoilla tummalla taustalla.
  • Abstrakti sinivihreä ja kultainen rakenteellinen tapetti ruostemaisilla kuvioilla. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Abstrakti sinivihreä ja kultainen rakenteellinen tapetti ruostemaisilla kuvioilla.
  • Kultainen ruusu lehtineen hehkuen tummanvihreää ja kultaista taustaa vasten. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Kultainen ruusu lehtineen hehkuen tummanvihreää ja kultaista taustaa vasten.
  • Kiertyvät kultakimallusnauhat mintunvihreällä akvarellitaustalla — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Kiertyvät kultakimallusnauhat mintunvihreällä akvarellitaustalla
  • Trooppisia palmunlehtiä vihreänä ja kultaisena mustalla taustalla. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Trooppisia palmunlehtiä vihreänä ja kultaisena mustalla taustalla.
  • Vintage-tapetti, jossa on kultainen köysiruudukko ja toistuvia ruukkukasveja ja lintuja. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Vintage-tapetti, jossa on kultainen köysiruudukko ja toistuvia ruukkukasveja ja lintuja.
  • Tummanvihreä lehtitausta hehkuvalla kultaisella geometrisella kehyksellä ja kimaltavilla hiukkasilla. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Tummanvihreä lehtitausta hehkuvalla kultaisella geometrisella kehyksellä ja kimaltavilla hiukkasilla.
  • Abstraktit turkoosit ja kultaiset marmoripyörteet nestemäisessä liikkeessä. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Abstraktit turkoosit ja kultaiset marmoripyörteet nestemäisessä liikkeessä.
  • Sinivihreä tapetti, jossa kultaiset Art Deco -viuhkakuviot toistuvat pinnalla. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Sinivihreä tapetti, jossa kultaiset Art Deco -viuhkakuviot toistuvat pinnalla.
  • Teal-tapetti kultaisilla geometrisilla tähtikuvioilla. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Teal-tapetti kultaisilla geometrisilla tähtikuvioilla.
  • Kultaiset bokeh-valot kimaltelevat vihreää gradienttitaustaa vasten. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Kultaiset bokeh-valot kimaltelevat vihreää gradienttitaustaa vasten.
  • Ylellinen trooppinen lehtikuvio kullan ja vihreän sävyissä tummalla taustalla — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Ylellinen trooppinen lehtikuvio kullan ja vihreän sävyissä tummalla taustalla
  • Vihreä koristeellinen kukkiva mandala keltaisella taustalla — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Vihreä koristeellinen kukkiva mandala keltaisella taustalla
  • Abstrakti digitaalinen kuvio vihreistä ja keltaisista geometrisista lohkoista, joissa on pistemäisiä tekstuureja. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Abstrakti digitaalinen kuvio vihreistä ja keltaisista geometrisista lohkoista, joissa on pistemäisiä tekstuureja.
  • Lähikuva kastepisaroiden peittämistä ruohonkorresta, jotka hehkuvat aamunvalossa pehmeällä bokehilla. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Lähikuva kastepisaroiden peittämistä ruohonkorresta, jotka hehkuvat aamunvalossa pehmeällä bokehilla.
  • Sinivihreä akvarellitapetti kultaisilla geometrisilla kuvioilla. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Sinivihreä akvarellitapetti kultaisilla geometrisilla kuvioilla.
  • Elävä vihreä malakiittigeodi kultaisine suonineen ja kimaltelevine mineraalitekstuureineen. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Elävä vihreä malakiittigeodi kultaisine suonineen ja kimaltelevine mineraalitekstuureineen.
  • Abstrakti vihreä ja kultainen fluiditaide virtaavine aaltoineen ja kimaltelevine tekstuureineen. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Abstrakti vihreä ja kultainen fluiditaide virtaavine aaltoineen ja kimaltelevine tekstuureineen.
  • Valkoiset kukat ja eukalyptuksen lehdet kultaisessa geometrisessa kehyksessä vihreällä taustalla. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Valkoiset kukat ja eukalyptuksen lehdet kultaisessa geometrisessa kehyksessä vihreällä taustalla.
  • Kultainen kukkakuvio, jossa apiloita kehystämässä tyhjää suorakulmiota tummanvihreällä taustalla — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Kultainen kukkakuvio, jossa apiloita kehystämässä tyhjää suorakulmiota tummanvihreällä taustalla
  • Kultaiset saniaisen lehdet tealin värisellä taustalla toistuvassa kuviossa. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Kultaiset saniaisen lehdet tealin värisellä taustalla toistuvassa kuviossa.
  • Vihreä ja valkoinen nestemäinen taide kultaisilla glitterpyörteillä unenomaiseen taustaan. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Vihreä ja valkoinen nestemäinen taide kultaisilla glitterpyörteillä unenomaiseen taustaan.
  • Tummanvihreä sametti kultaisilla koristereunoilla ja hehkuvilla valoilla. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Tummanvihreä sametti kultaisilla koristereunoilla ja hehkuvilla valoilla.
  • Abstrakti geometrinen kuvio sinivihreillä ja kullanvärisillä metallijuovilla — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Abstrakti geometrinen kuvio sinivihreillä ja kullanvärisillä metallijuovilla
  • Vihreitä lehtimuotoja kultaisine suonineen pehmeässä sumuisessa akvarellitaustassa. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Vihreitä lehtimuotoja kultaisine suonineen pehmeässä sumuisessa akvarellitaustassa.
  • Kultaiset tähdet säteilevät ulospäin kosmisessa räjähdyksessä tummanvihreää taustaa vasten. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Kultaiset tähdet säteilevät ulospäin kosmisessa räjähdyksessä tummanvihreää taustaa vasten.
  • Teal samettitapetti, jossa on kultaisia geometrisia viuhkakuvioita. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Teal samettitapetti, jossa on kultaisia geometrisia viuhkakuvioita.
  • Kultaiset juoksevat pyörteet, joiden keskellä hehkuu vihreä marmoroitu pallo. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Kultaiset juoksevat pyörteet, joiden keskellä hehkuu vihreä marmoroitu pallo.
  • Tyylikkäät vihreät ja kultaiset kangasaallot abstraktissa sommitelmassa — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Tyylikkäät vihreät ja kultaiset kangasaallot abstraktissa sommitelmassa
  • Dynaamiset vihreät ja kultaiset geometriset muodot hehkuvilla reunoilla tummalla taustalla — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Dynaamiset vihreät ja kultaiset geometriset muodot hehkuvilla reunoilla tummalla taustalla
  • Abstrakti marmoroitu kuvio teal valkoisilla ja kultaisilla pyörteillä ja metallisilla täplillä. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Abstrakti marmoroitu kuvio teal valkoisilla ja kultaisilla pyörteillä ja metallisilla täplillä.
  • Tummanvihreä teksturoitu tausta kultakehyksellä ja hehkuvilla palloilla oikealla puolella — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Tummanvihreä teksturoitu tausta kultakehyksellä ja hehkuvilla palloilla oikealla puolella
  • Vihreä liukuväri kelluvilla kultaisilla kipinöillä — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Vihreä liukuväri kelluvilla kultaisilla kipinöillä
  • Abstrakti digitaalinen taideteos, jossa on keltaisia ja vihreitä aaltoja ja hehkuvia ympyröitä. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Abstrakti digitaalinen taideteos, jossa on keltaisia ja vihreitä aaltoja ja hehkuvia ympyröitä.
  • Kultaiset tähdet säteilevät ulospäin keskipisteestä syvänvihreää kosmista taustaa vasten. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Kultaiset tähdet säteilevät ulospäin keskipisteestä syvänvihreää kosmista taustaa vasten.
  • Vihreä kangas verhoaa kultaisen pinnan virtaavassa aaltokuviossa. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Vihreä kangas verhoaa kultaisen pinnan virtaavassa aaltokuviossa.
  • Teal-tapetti kultaisella kehyksellä ja trooppisella lehtiviivataiteella — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Teal-tapetti kultaisella kehyksellä ja trooppisella lehtiviivataiteella
  • Turkoosi ja kulta pyörteinen malakiittikivi tekstuuri kuvio — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Turkoosi ja kulta pyörteinen malakiittikivi tekstuuri kuvio
  • Vintage-teksturoitu tapetti vihreällä ja keltaisella liukuväritaustalla — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Vintage-teksturoitu tapetti vihreällä ja keltaisella liukuväritaustalla
  • Vihreästä kultaiseen liukuväri, jossa on hajallaan hehkuvia bokeh-ympyröitä juhlavan kimalluksen aikaansaamiseksi. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Vihreästä kultaiseen liukuväri, jossa on hajallaan hehkuvia bokeh-ympyröitä juhlavan kimalluksen aikaansaamiseksi.
  • Sinivihreä tapetti kultaisilla viuhkakuvioilla art deco -tyyliin — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Sinivihreä tapetti kultaisilla viuhkakuvioilla art deco -tyyliin
  • Kultainen koristeellinen kehys kukkaiskiehkuroilla ja apiloilla vihreällä liukuväritaustalla — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Kultainen koristeellinen kehys kukkaiskiehkuroilla ja apiloilla vihreällä liukuväritaustalla
  • Neonkeltainen fraktaalikuvio hehkuu tummanvihreää savuista taustaa vasten — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Neonkeltainen fraktaalikuvio hehkuu tummanvihreää savuista taustaa vasten
  • Teal-liukuväritapetti, jossa koristeellinen kultainen teksturoitu kehys ja vaakasuoria siveltimenvetoja — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Teal-liukuväritapetti, jossa koristeellinen kultainen teksturoitu kehys ja vaakasuoria siveltimenvetoja
  • Dynaamiset abstraktit kaaret vihreänä ja oranssina mustaa taustaa vasten — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Dynaamiset abstraktit kaaret vihreänä ja oranssina mustaa taustaa vasten
  • Liukuväritausta heikoilla pyöreillä kuvioilla, jotka vaihtuvat vihreästä keltaiseen — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Liukuväritausta heikoilla pyöreillä kuvioilla, jotka vaihtuvat vihreästä keltaiseen
  • Vintage-rakenteellinen tapetti, jossa on meripihkan ja oliivinvihreän liukuväri ja hienovaraisia naarmuja. — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Vintage-rakenteellinen tapetti, jossa on meripihkan ja oliivinvihreän liukuväri ja hienovaraisia naarmuja.
  • Koristeellinen vihreä paneeli kultareunuksella ja sinisillä kuvioiduilla sivuilla — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Koristeellinen vihreä paneeli kultareunuksella ja sinisillä kuvioiduilla sivuilla
  • Kultainen glitter putoaa teal-pinnalle sumeilla valotehosteilla — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Kultainen glitter putoaa teal-pinnalle sumeilla valotehosteilla
  • Tapetti, jossa toistuva geometrinen timanttikuvio vihreänä ja kultaisena — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Tapetti, jossa toistuva geometrinen timanttikuvio vihreänä ja kultaisena
  • Tapetti, jossa kultaisia geometrisia viivoja smaragdinvihreällä taustalla — Vihreä Ja Kulta Taustakuvat
    Tapetti, jossa kultaisia geometrisia viivoja smaragdinvihreällä taustalla
sivua 3

Näytetään 1–60 / 137 taustakuvaa

Usein kysytyt kysymykset

Onko näissä Vihreä Ja Kulta Taustakuvat mitään pidätettyä?

Ilmainen, kaikissa koissa. Saat täysiresoluutioisen tiedoston ilman brändäystä.

Mihin suuntaan nämä Vihreä Ja Kulta Taustakuvat ovat?

Kyllä — setti kattaa molemmat. 44 on leveitä, 16 on korkeita. Kummallakin tavalla rajaus on jo tehty puolestasi.

Kuinka monta Vihreä Ja Kulta Taustakuvat:ia teillä on?

Meillä on 137 Vihreä Ja Kulta Taustakuvat tässä sarjassa. Kokonaismäärä nousee joka viikko, kun uusia teoksia hyväksytään. Säilytät kaiken, minkä lataat, ilmaiseksi.