Taustakuvat
Värityskuvat

Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat

Selaa 45+ Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat lataa ilmaiseksi HD & 4K

Juuri nyt on 45 Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat, joista valita. Sekä täyteläiset, maksimalistiset kehykset että harvat kehykset ovat edustettuina. Oli se sitten työmonitori tai henkilökohtainen puhelin, on olemassa sopiva koko. Mikään täällä ei ole tilauksen takana. Jatka vierittämistä — kokoelma ulottuu pidemmälle kuin ensimmäinen ruutu.

Tee taustakuvia tekoälyllä.
Kehotteesta, sekunneissa.
Kokeile ilmaiseksi
  • Tyylitelty valkoinen joulukuusi tähdillä vaaleanpunaisella violetilla sinisellä gradienttitaustalla Merry Christmas -tekstillä — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Tyylitelty valkoinen joulukuusi tähdillä vaaleanpunaisella violetilla sinisellä gradienttitaustalla Merry Christmas -tekstillä
  • Punaiset joulukoristeet, joissa on kultaisia lumihiutalekuvioita, leijuen juhlallisissa kipinöissä. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Punaiset joulukoristeet, joissa on kultaisia lumihiutalekuvioita, leijuen juhlallisissa kipinöissä.
  • Akvarelli orjanmarjoja, käpyjä ja lehtiä joulukoristeluun. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Akvarelli orjanmarjoja, käpyjä ja lehtiä joulukoristeluun.
  • Tyylitelty joulukuusi koristeineen värikkäällä kosmisella taustalla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Tyylitelty joulukuusi koristeineen värikkäällä kosmisella taustalla.
  • Hehkuva joulukuusi lumessa tähtitaivaan alla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Hehkuva joulukuusi lumessa tähtitaivaan alla.
  • Punaiset lumihiutalekoristeet valkoisella turkilla hopeisella taustalla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Punaiset lumihiutalekoristeet valkoisella turkilla hopeisella taustalla.
  • Vaaleanpunainen tapetti seppeleellä ja kelloilla joulukoristeluun — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Vaaleanpunainen tapetti seppeleellä ja kelloilla joulukoristeluun
  • Lumiukko ja koristellut puut lumisessa talvimaisemassa 'Hyvää Joulua'-tekstillä. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Lumiukko ja koristellut puut lumisessa talvimaisemassa 'Hyvää Joulua'-tekstillä.
  • Pehmeä vaaleanpunainen ja sininen gradientti kimaltelevilla bokeh-valoilla unenomaiseen taustaan — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Pehmeä vaaleanpunainen ja sininen gradientti kimaltelevilla bokeh-valoilla unenomaiseen taustaan
  • Koristeltu valkoinen joulukuusi violetilla, vaaleanpunaisella ja kultaisella koristeella lumisessa talvinäkymässä, jossa sataa lunta. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Koristeltu valkoinen joulukuusi violetilla, vaaleanpunaisella ja kultaisella koristeella lumisessa talvinäkymässä, jossa sataa lunta.
  • Joulupukki ja poro punaisella nenällä pitävät lahjaa, jossa on teksti cloud9, lumisessa talvimaisemassa. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Joulupukki ja poro punaisella nenällä pitävät lahjaa, jossa on teksti cloud9, lumisessa talvimaisemassa.
  • Sarjakuvahirvi huivissa seisoo koristellun joulukuusen vieressä tähtitaivaan alla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Sarjakuvahirvi huivissa seisoo koristellun joulukuusen vieressä tähtitaivaan alla.
  • Violetti glittertausta juhlatekstillä ja piparkakku-ukolla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Violetti glittertausta juhlatekstillä ja piparkakku-ukolla.
  • Sinisiä valaistuja joulukuusia talviyön festivaalilla hehkuvan polun kera. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Sinisiä valaistuja joulukuusia talviyön festivaalilla hehkuvan polun kera.
  • Ikivihreät männyn oksat hehkuvilla keijuvaloilla pehmeässä tarkennuksessa. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Ikivihreät männyn oksat hehkuvilla keijuvaloilla pehmeässä tarkennuksessa.
  • Tyttö glitterhameessa kantaa pinkkiä lahjapinoa pinkillä raidallisella taustalla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Tyttö glitterhameessa kantaa pinkkiä lahjapinoa pinkillä raidallisella taustalla.
  • Vaaleanpunainen joulunäkymä lumihiutaleilla, lahjoilla ja koristeilla lumisella kukkulalla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Vaaleanpunainen joulunäkymä lumihiutaleilla, lahjoilla ja koristeilla lumisella kukkulalla.
  • Pastelliseppele pomponeilla, kuulilla ja rusetilla kimaltelevalla taustalla — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Pastelliseppele pomponeilla, kuulilla ja rusetilla kimaltelevalla taustalla
  • Koristeltu joulukuusi lumessa tähtitaivaan alla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Koristeltu joulukuusi lumessa tähtitaivaan alla.
  • Lumihiutaleita putoaa tähtipurkauksien ja pehmeiden bokeh-valojen kanssa talvitaivaalla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Lumihiutaleita putoaa tähtipurkauksien ja pehmeiden bokeh-valojen kanssa talvitaivaalla.
  • Hehkuva spiraalijoulukuusi lumihiutaleilla sinisellä taustalla — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Hehkuva spiraalijoulukuusi lumihiutaleilla sinisellä taustalla
  • Värikäs akvarelli joulukuusi kimalteilla ja lumihiutaleen pää. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Värikäs akvarelli joulukuusi kimalteilla ja lumihiutaleen pää.
  • Iloisia sarjakuvajoulukuusia, koristeita, karkkitankoja ja lahjoja konfetilla — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Iloisia sarjakuvajoulukuusia, koristeita, karkkitankoja ja lahjoja konfetilla
  • Juhlava joulukoriste kollaasi kultaisilla koristeilla, kynttilöillä ja koristellulla puulla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Juhlava joulukoriste kollaasi kultaisilla koristeilla, kynttilöillä ja koristellulla puulla.
  • Luminen joulukuusi valaistuna sinisin valoin talvisessa metsässä yöllä. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Luminen joulukuusi valaistuna sinisin valoin talvisessa metsässä yöllä.
  • Valkoiset männyt kultahilekoristeilla vaaleanpunaisella pilkullisella taustalla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Valkoiset männyt kultahilekoristeilla vaaleanpunaisella pilkullisella taustalla.
  • Hehkuvat vaaleanpunaiset ja violetit sydämenmuotoiset kristallit ja helmet pehmeässä tarkennuksessa. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Hehkuvat vaaleanpunaiset ja violetit sydämenmuotoiset kristallit ja helmet pehmeässä tarkennuksessa.
  • Hehkuva vaaleanpunainen sydänlyhty, jossa on roikkuvia kukkia ja sydämiä kimaltelevaa magentaa taustaa vasten. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Hehkuva vaaleanpunainen sydänlyhty, jossa on roikkuvia kukkia ja sydämiä kimaltelevaa magentaa taustaa vasten.
  • Lähikuva koristellusta joulukuusesta kultaisilla koristeilla ja loistavilla valoilla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Lähikuva koristellusta joulukuusesta kultaisilla koristeilla ja loistavilla valoilla.
  • Hyvää joulua seppele punaisilla marjoilla ja minttu rusetilla tummansinisellä tähtitaustalla — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Hyvää joulua seppele punaisilla marjoilla ja minttu rusetilla tummansinisellä tähtitaustalla
  • Mukava mökki valaistuilla ikkunoilla ja koristeltu puu lumisen yötaivaan alla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Mukava mökki valaistuilla ikkunoilla ja koristeltu puu lumisen yötaivaan alla.
  • Sininen tausta joulupukeilla ja lumihiutaleilla, jotka kirjoittavat Hyvää Joulua — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Sininen tausta joulupukeilla ja lumihiutaleilla, jotka kirjoittavat Hyvää Joulua
  • Pehmojoulupukki pitää lahjakassia lumisessa maisemassa pienten puiden kanssa. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Pehmojoulupukki pitää lahjakassia lumisessa maisemassa pienten puiden kanssa.
  • Nukkuva kultainen pentu punaisessa joulupukin hatussa kultaisen joulukoristeen vieressä punaisella huovalla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Nukkuva kultainen pentu punaisessa joulupukin hatussa kultaisen joulukoristeen vieressä punaisella huovalla.
  • Sarjakuvaporo joulupukin hatussa ja huivissa piparminttukarkkien ja kimaltelevien pisaroiden ympäröimänä. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Sarjakuvaporo joulupukin hatussa ja huivissa piparminttukarkkien ja kimaltelevien pisaroiden ympäröimänä.
  • Joulupukki poron ja lumiukon kanssa lumisessa talvinäkymässä, reki lentää yläpuolella. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Joulupukki poron ja lumiukon kanssa lumisessa talvinäkymässä, reki lentää yläpuolella.
  • Kimalteleva violetti joulukuusi valkoisilla valoilla ja bokeh-taustalla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Kimalteleva violetti joulukuusi valkoisilla valoilla ja bokeh-taustalla.
  • Eläviä violetteja ja sinisiä glitterhiukkasia pyörimässä pehmeiden bokeh-valojen kanssa. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Eläviä violetteja ja sinisiä glitterhiukkasia pyörimässä pehmeiden bokeh-valojen kanssa.
  • Kultainen glitterjoulukuusi vaaleanpunaisella kukkulalla valosarjan kanssa. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Kultainen glitterjoulukuusi vaaleanpunaisella kukkulalla valosarjan kanssa.
  • Tealin- ja hopeanväriset joulukoristeet kimaltavilla pyörteillä ja tähtikoristeilla. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Tealin- ja hopeanväriset joulukoristeet kimaltavilla pyörteillä ja tähtikoristeilla.
  • Lähikuva koristellusta joulukuusesta koristeineen ja hehkuvine valoineen. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Lähikuva koristellusta joulukuusesta koristeineen ja hehkuvine valoineen.
  • Violetit joulukoristeet ja tähdet kim altelevassa tinselissä. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Violetit joulukoristeet ja tähdet kim altelevassa tinselissä.
  • Hehkuvat lumihiutaleet muodostavat joulukuusen sinistä liukuväritaustaa vasten pyörteilevien valojen kanssa. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Hehkuvat lumihiutaleet muodostavat joulukuusen sinistä liukuväritaustaa vasten pyörteilevien valojen kanssa.
  • Luminen linna valaistuna yöllä putoavien lumihiutaleiden kanssa — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Luminen linna valaistuna yöllä putoavien lumihiutaleiden kanssa
  • Juhlavat pinkit ja violetit lomakoristeet, mukaan lukien ilmapallot, rusetit ja palava kynttilä. — Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat
    Juhlavat pinkit ja violetit lomakoristeet, mukaan lukien ilmapallot, rusetit ja palava kynttilä.

Usein kysytyt kysymykset

Ovatko jotkin näistä Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat korkeampia kuin leveitä?

Maisema- ja muotokuvat ovat rinnakkain. Maisemakuvia on 22, pystykuvia 23. Rajaus ei ole tarpeen kummassakaan tapauksessa.

Kuinka monta Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat on ladattavissa?

Yhteensä on 45 Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat. Kokonaismäärä nousee joka viikko, kun uusia teoksia hyväksytään. Lataaminen on ilmaista ja välitöntä.

Minne menen, jos Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat ei ole aivan sopiva?

Läheisiä kokoelmia ovat holiday, christmas, snow, tree. Ne ovat erillisiä kokoelmia, eivät tämän uudelleenleikkauksia.

Mitä näiden Tyttömäinen Jouluaika Taustakuvat käyttäminen maksaa?

Maksuton. Saat puhtaan alkuperäisen, et esikatselua.