Taustakuvat
Värityskuvat

Bokeh Taustakuvat

Selaa 726+ Bokeh Taustakuvat lataa ilmaiseksi HD & 4K

Aloita 726 Bokeh Taustakuvat, järjestettynä sen mukaan, miten hyvin ne vetoavat kävijöihin. Värijohtoiset teokset ovat lähes yksiväristen rinnalla. Sopii työpöydälle, tabletille ja mobiilille yhtä lailla. Klikkaa, lataa, valmista — ei vaadi tiliä. Kurkista läpi; järjestys muuttuu, kun uusia töitä saapuu.

Tee taustakuvia tekoälyllä.
Kehotteesta, sekunneissa.
Kokeile ilmaiseksi
  • Hehkuva punainen fraktaalikukka kultaisine kipinöineen tummaa bokeh-taustaa vasten. — Bokeh Taustakuvat
    Hehkuva punainen fraktaalikukka kultaisine kipinöineen tummaa bokeh-taustaa vasten.
  • Hehkuvia punaisia ja magentanvärisiä hiukkasia virtaamassa vinosti mustaa taustaa vasten. — Bokeh Taustakuvat
    Hehkuvia punaisia ja magentanvärisiä hiukkasia virtaamassa vinosti mustaa taustaa vasten.
  • Kipinäpommi, joka hehkuu kirkkaasti lentävien kipinöiden kanssa tummalla kaupunkitaustalla. — Bokeh Taustakuvat
    Kipinäpommi, joka hehkuu kirkkaasti lentävien kipinöiden kanssa tummalla kaupunkitaustalla.
  • Ganesha-patsas kultaisella kruunulla ja koruilla punaisella jalustalla kimaltelevaa taustaa vasten — Bokeh Taustakuvat
    Ganesha-patsas kultaisella kruunulla ja koruilla punaisella jalustalla kimaltelevaa taustaa vasten
  • Jumalatar Durga ratsastaa tiikerillä aseet ja lootus kädessä. — Bokeh Taustakuvat
    Jumalatar Durga ratsastaa tiikerillä aseet ja lootus kädessä.
  • Ruusukultainen glittertausta pehmeillä bokeh-ympyröillä ja kimaltelevilla valopisteillä — Bokeh Taustakuvat
    Ruusukultainen glittertausta pehmeillä bokeh-ympyröillä ja kimaltelevilla valopisteillä
  • Vintage mikrofoni lavalla lämpimien lavavalojen alla — Bokeh Taustakuvat
    Vintage mikrofoni lavalla lämpimien lavavalojen alla
  • Pehmeät hehkuvat valot lämpimissä juhlavissa väreissä luovat unenomaisen lomatunnelman. — Bokeh Taustakuvat
    Pehmeät hehkuvat valot lämpimissä juhlavissa väreissä luovat unenomaisen lomatunnelman.
  • Sadepisarat auton tuulilasilla sumeavat kaupungin valot värikkääksi bokehiksi yöllä. — Bokeh Taustakuvat
    Sadepisarat auton tuulilasilla sumeavat kaupungin valot värikkääksi bokehiksi yöllä.
  • Hohtava violetti ja vaaleanpunainen glitter bokeh-valoilla. — Bokeh Taustakuvat
    Hohtava violetti ja vaaleanpunainen glitter bokeh-valoilla.
  • Anime-mies tähtitakissa kaupunkikadulla tähtikirkkaan yön alla leijuvan punaisen sateenvarjon kanssa. — Bokeh Taustakuvat
    Anime-mies tähtitakissa kaupunkikadulla tähtikirkkaan yön alla leijuvan punaisen sateenvarjon kanssa.
  • Ihmisen silmä värikkäiden valojen valaisemana sumealla taustabokehilla. — Bokeh Taustakuvat
    Ihmisen silmä värikkäiden valojen valaisemana sumealla taustabokehilla.
  • Pullo Jaja-tequilaa puupöydällä metsäympäristössä. — Bokeh Taustakuvat
    Pullo Jaja-tequilaa puupöydällä metsäympäristössä.
  • Herkkä sininen kukka, jonka taustalla on sumeita lämpimiä valoja. — Bokeh Taustakuvat
    Herkkä sininen kukka, jonka taustalla on sumeita lämpimiä valoja.
  • Kultaiset valot kimaltelevat tummalla abstraktilla taustalla. — Bokeh Taustakuvat
    Kultaiset valot kimaltelevat tummalla abstraktilla taustalla.
  • Hehkuvat kultaiset ja vihreät valot pehmeästi sumeina tumman violetilla taustalla. — Bokeh Taustakuvat
    Hehkuvat kultaiset ja vihreät valot pehmeästi sumeina tumman violetilla taustalla.
  • Abstrakteja teal-bokeh-valoja leijumassa pimeydessä rauhalliseen digitaaliseen taustaan — Bokeh Taustakuvat
    Abstrakteja teal-bokeh-valoja leijumassa pimeydessä rauhalliseen digitaaliseen taustaan
  • Kimaltelevien valojen suihku pehmeää violettia ja sinistä taustaa vasten. — Bokeh Taustakuvat
    Kimaltelevien valojen suihku pehmeää violettia ja sinistä taustaa vasten.
  • Kimaltelevat vesipisarat heijastavat värikkäitä bokeh-valoja tummalla pinnalla. — Bokeh Taustakuvat
    Kimaltelevat vesipisarat heijastavat värikkäitä bokeh-valoja tummalla pinnalla.
  • Avoin kirja, jossa on viuhkamaiset sivut, hehkuu kaupunginvalojen alla yöllä. — Bokeh Taustakuvat
    Avoin kirja, jossa on viuhkamaiset sivut, hehkuu kaupunginvalojen alla yöllä.
  • Pari siluetissa jakamassa intiimiä hetkeä hehkuvien purppuranväristen valojen alla. — Bokeh Taustakuvat
    Pari siluetissa jakamassa intiimiä hetkeä hehkuvien purppuranväristen valojen alla.
  • Sinivihreitä ilmapalloja glitterillä ja valoilla juhlaan. — Bokeh Taustakuvat
    Sinivihreitä ilmapalloja glitterillä ja valoilla juhlaan.
  • Pehmeästi hehkuvat punaiset ja kultaiset valot juhlavassa abstraktissa taustassa. — Bokeh Taustakuvat
    Pehmeästi hehkuvat punaiset ja kultaiset valot juhlavassa abstraktissa taustassa.
  • Abstrakti tausta hehkuvista värikkäistä bokeh-valoista lämpimissä ja viileissä sävyissä. — Bokeh Taustakuvat
    Abstrakti tausta hehkuvista värikkäistä bokeh-valoista lämpimissä ja viileissä sävyissä.
  • Punainen tausta hehkuvilla kultaisilla sydämillä ja kimaltelevilla bokeh-valoilla. — Bokeh Taustakuvat
    Punainen tausta hehkuvilla kultaisilla sydämillä ja kimaltelevilla bokeh-valoilla.
  • Kaksi samppanjalasia lumisella pinnalla joulukoristeineen ja kultaisella taustalla. — Bokeh Taustakuvat
    Kaksi samppanjalasia lumisella pinnalla joulukoristeineen ja kultaisella taustalla.
  • Hehkuvat pyöreät valot sumeina tummaa yötaivasta vasten — Bokeh Taustakuvat
    Hehkuvat pyöreät valot sumeina tummaa yötaivasta vasten
  • Pehmeästi hehkuvat punaiset ja vaaleanpunaiset ympyrät luovat juhlavan abstraktin taustan. — Bokeh Taustakuvat
    Pehmeästi hehkuvat punaiset ja vaaleanpunaiset ympyrät luovat juhlavan abstraktin taustan.
  • Vintage-kukka-illustraatio ruusuilla ja orvokeilla teksturoidulla harmaalla taustalla. — Bokeh Taustakuvat
    Vintage-kukka-illustraatio ruusuilla ja orvokeilla teksturoidulla harmaalla taustalla.
  • Eläviä epätarkkoja valoja, jotka välkkyvät pimeässä yömaisemassa. — Bokeh Taustakuvat
    Eläviä epätarkkoja valoja, jotka välkkyvät pimeässä yömaisemassa.
  • Kimppu punaisia ruusuja käärittynä kermanväriseen paperiin punaisella nauhalla. — Bokeh Taustakuvat
    Kimppu punaisia ruusuja käärittynä kermanväriseen paperiin punaisella nauhalla.
  • Vaaleanpunaisia kirsikankukkia oksalla pehmeällä sumealla taustalla. — Bokeh Taustakuvat
    Vaaleanpunaisia kirsikankukkia oksalla pehmeällä sumealla taustalla.
  • Sininen Pepsi-tölkki oranssilla pinnalla, taustalla värikkäitä sumeita valoja. — Bokeh Taustakuvat
    Sininen Pepsi-tölkki oranssilla pinnalla, taustalla värikkäitä sumeita valoja.
  • Vaaleanpunainen tausta morsiushuntukukilla ja hehkuvilla valoilla teksti rakasta itseäsi — Bokeh Taustakuvat
    Vaaleanpunainen tausta morsiushuntukukilla ja hehkuvilla valoilla teksti rakasta itseäsi
  • Punainen kangastausta hehkuvilla sydämillä ja ystävänpäivätekstillä. — Bokeh Taustakuvat
    Punainen kangastausta hehkuvilla sydämillä ja ystävänpäivätekstillä.
  • Käsi pitää Gran Centenario Añejo -tequilapulloa, taustalla kaupungin valot. — Bokeh Taustakuvat
    Käsi pitää Gran Centenario Añejo -tequilapulloa, taustalla kaupungin valot.
  • Diagonaalinen jälki värikkäitä sumeita valoja mustaa taustaa vasten. — Bokeh Taustakuvat
    Diagonaalinen jälki värikkäitä sumeita valoja mustaa taustaa vasten.
  • Tumma ketju violetteine korostuksineen sumeaa kaupungin valotaustaa vasten yöllä. — Bokeh Taustakuvat
    Tumma ketju violetteine korostuksineen sumeaa kaupungin valotaustaa vasten yöllä.
  • Taustavalaistut yrttien varret ja lehdet siluettina kirkasta taivasta vasten — Bokeh Taustakuvat
    Taustavalaistut yrttien varret ja lehdet siluettina kirkasta taivasta vasten
  • Kultainen glitter kimaltelee tummalla pinnalla luoden juhlavan ja ylellisen taustan. — Bokeh Taustakuvat
    Kultainen glitter kimaltelee tummalla pinnalla luoden juhlavan ja ylellisen taustan.
  • Sateinen yökatu, jossa hehkuvat liikennevalot heijastuvat märälle asfaltille. — Bokeh Taustakuvat
    Sateinen yökatu, jossa hehkuvat liikennevalot heijastuvat märälle asfaltille.
  • Lähikuva oranssista ruususta, jonka takana on sumeita vaaleanpunaisia ja keltaisia kukkia. — Bokeh Taustakuvat
    Lähikuva oranssista ruususta, jonka takana on sumeita vaaleanpunaisia ja keltaisia kukkia.
  • Pehmeät kultaiset valot sumennettuina pyöreiksi bokeh-kuvioiksi tummaa taustaa vasten. — Bokeh Taustakuvat
    Pehmeät kultaiset valot sumennettuina pyöreiksi bokeh-kuvioiksi tummaa taustaa vasten.
  • Tuore katkarapu kelluu vihreää sumeaa taustaa vasten. — Bokeh Taustakuvat
    Tuore katkarapu kelluu vihreää sumeaa taustaa vasten.
  • Kultaiset bokeh-valot inspiroivalla tekstillä every end is a new beginning — Bokeh Taustakuvat
    Kultaiset bokeh-valot inspiroivalla tekstillä every end is a new beginning
  • Hehkuvat siniset ja valkoiset valot leijuvat pimeydessä kuin kelluvat pallot. — Bokeh Taustakuvat
    Hehkuvat siniset ja valkoiset valot leijuvat pimeydessä kuin kelluvat pallot.
  • Elävä vaaleanpunainen ja violetti abstrakti tausta hehkuvalla bokehilla ja kimaltelevilla tähdillä. — Bokeh Taustakuvat
    Elävä vaaleanpunainen ja violetti abstrakti tausta hehkuvalla bokehilla ja kimaltelevilla tähdillä.
  • Abstrakti kuvio hehkuvista oransseista ja sinisistä valoista yöllä. — Bokeh Taustakuvat
    Abstrakti kuvio hehkuvista oransseista ja sinisistä valoista yöllä.
  • Elävät epätarkat valot punaisena, sinisenä, vihreänä ja valkoisena tummaa taustaa vasten — Bokeh Taustakuvat
    Elävät epätarkat valot punaisena, sinisenä, vihreänä ja valkoisena tummaa taustaa vasten
  • Yön kaupungin valot sumennettuina värikkäiksi hehkuviksi palloiksi. — Bokeh Taustakuvat
    Yön kaupungin valot sumennettuina värikkäiksi hehkuviksi palloiksi.
  • Abstrakti tausta hehkuvista oransseista ja tealin värisistä bokeh-valoista pehmeässä sumennuksessa — Bokeh Taustakuvat
    Abstrakti tausta hehkuvista oransseista ja tealin värisistä bokeh-valoista pehmeässä sumennuksessa
  • Abstrakteja yövaloja sumennettuina pehmeiksi hehkuviksi palloiksi mustalla. — Bokeh Taustakuvat
    Abstrakteja yövaloja sumennettuina pehmeiksi hehkuviksi palloiksi mustalla.
  • Lasilla olevat sadepisarat luovat hehkuvia bokeh-valoja tummaa yömaisemaa vasten. — Bokeh Taustakuvat
    Lasilla olevat sadepisarat luovat hehkuvia bokeh-valoja tummaa yömaisemaa vasten.
  • Pehmeästi hehkuvat valot sumennettuina värikkääksi bokehiksi tummaa yötaustaa vasten. — Bokeh Taustakuvat
    Pehmeästi hehkuvat valot sumennettuina värikkääksi bokehiksi tummaa yötaustaa vasten.
  • Siluettilinnut lentävät sumeiden kaupunginvalojen läpi yöllä. — Bokeh Taustakuvat
    Siluettilinnut lentävät sumeiden kaupunginvalojen läpi yöllä.
  • Hehkuva piirikaavio, jossa henkilön siluetti on etualalla. — Bokeh Taustakuvat
    Hehkuva piirikaavio, jossa henkilön siluetti on etualalla.
  • Yökaupungin valot sumennettuina värikkäiksi bokeh-heijastuksiksi vedessä — Bokeh Taustakuvat
    Yökaupungin valot sumennettuina värikkäiksi bokeh-heijastuksiksi vedessä
  • Hehkuvat pyöreät valot sinisen ja vihreän sävyissä luovat pehmeän unenomaisen abstraktin taustan. — Bokeh Taustakuvat
    Hehkuvat pyöreät valot sinisen ja vihreän sävyissä luovat pehmeän unenomaisen abstraktin taustan.
  • Abstrakti digitaalinen taide, jossa hehkuvia turkooseja ja keltaisia pyörteitä ja bokeh-valoja mustalla. — Bokeh Taustakuvat
    Abstrakti digitaalinen taide, jossa hehkuvia turkooseja ja keltaisia pyörteitä ja bokeh-valoja mustalla.
  • Exotico Blanco tequilapullo sokerikallo-etiketillä limetin ja baaritavaroiden vieressä. — Bokeh Taustakuvat
    Exotico Blanco tequilapullo sokerikallo-etiketillä limetin ja baaritavaroiden vieressä.
sivua 13

Näytetään 1–60 / 726 taustakuvaa

Usein kysytyt kysymykset

Sopivatko nämä Bokeh Taustakuvat sekä puhelimeen että näyttöön?

Kyllä, molempiin suuntiin. Tällä sivulla 41 on maisema- ja 19 muotokuvia. Sovita muoto näyttöön ja olet valmis.

Jos pidän Bokeh Taustakuvat, mitä muuta kannattaa katsoa?

Lähikokoelmat: blue, purple, goddess, india.

Onko näissä Bokeh Taustakuvat vesileimoja?

Ne eivät maksa mitään. Et tarvitse tiliä. Täysi koko tulee ilmaiseksi ja ilman merkintöjä.

Mitä tämä Bokeh Taustakuvat-kokoelma sisältää?

Luku on 726 Bokeh Taustakuvat. Uusia kappaleita ilmestyy, kun ne läpäisevät tarkastuksen. Ilmainen, ja täysikokoinen tiedosto on se ilmainen.